نمایش فایل*تحقیق درباره تجزيه و تحليل نسبت هاي مالي شرکت رینگ سازی مشهد *

تحقیق درباره تجزیه و تحلیل نسبت های مالی شرکت رینگ سازی مشهد ,نسبت های مالی ,تجزیه و تحلیل نسبت های مالی|rlo50685760
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان تحقیق درباره تجزيه و تحليل نسبت هاي مالي شرکت رینگ سازی مشهد را مشاهده می نمایید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 26 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

تجزيه و تحليل نسبت هاي مالي:

شركت رينگ سازي مشهد

نسبت جاري يكي از نسبت هاي نقدينگي مي باشد كه با استفاده از آن مي توان قدرت شركت را در پرداخت بدهي هاي جاري شركت تعيين كرد. بر اساس اين نسبت منابع اصلي نقد شركت براي پرداخت بدهي هاي جاري، دارايي هاي جاري مي باشند.

نسبت جاري از تقسيم داراي هاي جاري بر بدهي هاي جاري حاصل مي شود. هرچه نسبت جاري شركت بزرگتر باشد آن شركت در پرداخت بدهي هاي جاري خود، با مشكلات كمتري مواجه است. براي سازمان هاي وام دهنده اين نسبت بايد به طور متعادل 2 يا بيشتر از آن باشد كه اعتباردهندگان تمايل به پرداخت اعتبار داشته باشند.

نسبت جاري شركت رينگ سازي مشهد سال 82 (سهامي عام)

نسبت جاري شركت رينگ سازي مشهد سال 83 (سهامي عام)

شركت از لحاظ نقدينگي و نسبت جاري در وضعيت مطلوبي نمي باشد چون نسبت هاي جاري اين شركت تقريباً نزديك به يك است و اين به اين معني است كه شركت تقريباً معادل دارايي هاي جاري خود، بدهي جاري دارد و اين از ديد اعتباردهنده مناسب و مطلوب نمي باشد. در سال 83 اين نسبت مطلوبتر از سال 82 است چون 044/1<94/0 لذا شركت در پرداخت بدهي هاي جاري خود از محل دارايي هاي جاري در سال 83 با مشكلات كمتري تقريباً مواجه هستند.مطالب دیگر:
زبان برنامه نویسی پایتون(Python)پاکسازی کامل ویروس های جدید و آزار دهنده اندرویدی Monkey Test و Time Serviceارتقای ویندوز7و8 به 10با حفظ اطلاعاتآموزش کامل تصویری نصب ویندوز 7آشنایی با قطعات سخت افزاری و نحوه ی مونتاژ آنهاتحقیق تاریخچه شرکت آب مشهددانلود تحقیق آفات مديريت و برنامه ريزيدانلود تحقیق انگيزش در مديريت به همراه پاورپوینتتحقیق مدل قيمت گذاری آربيتراژتحقیق بازاریابی شبکه ایتحقیق بازاریابی شبکه ای در سنگاپورتحقیق بازاریابی شبکه‌ای در مقابل بازاریابی وابستهتحقیق علم مدیریتتحقیق بازاریابی هرمیتحقیق تاثیرگذاری موثر در بازاریابی حرفهدانلود تحقیق کاغذ و کاغذسازیدانلود تحقیق تولید کارخانهتحقیق مدیریت استراتژیکدانلود تحقیق مدیریت زمانتحقیق سبكها و روشهاي مديريت در معدندانلود تحقیق مدیریت موفقیتتحقیق مديريت و ارتباطاتتحقیق مديريت‌ رفتارسازماني‌ در هزاره‌ جديدتحقیق مدیریت کارمندانتحقیق کارخانه روغن نباتی