نمایش فایل*پژوهش کار آفرینی راه اندازی و احداث یك كارگاه ماشین سازی*

احداث یك كارگاه ماشین سازی,محل راه اندازی كارگاه,مشخصات ساختمان كارگاه,نحوه تنظیم قراردادها با نیروهای كاری (یك ماه اول تاسیس),نحوه گرفتن سفارش، ساخت و تحویل با ماشین به مشتری|rlo50685760
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان پژوهش کار آفرینی راه اندازی و احداث یك كارگاه ماشین سازی را مشاهده می نمایید.

فهرست مطالب

عنوان صفحه

1-مقدمه

1

2-تعاریف

3

3-برای احداث یك كارگاه ماشین سازی چه باید كرد و به چه امكاناتی نیازمندیم

5

3-1-محل راه اندازی كارگاه

5

3-2-مشخصات ساختمان كارگاه

6

3-3-ابزار و وسایل اولیه

7

4-نیروی انسانی

9

4-1-موسس

9

4-2-طراحی

10

4-3-كارگر فنی

10

5-نحوه تنظیم قراردادها با نیروهای كاری (یك ماه اول تاسیس)

11

6-بیمه نامه ها

11

7-برآوردهای مالی

13

8-بازاریابی

15

9-نحوه گرفتن سفارش، ساخت و تحویل با ماشین به مشتری

17

9-1-سفارش

17

9-2-ساخت

19

9-3-تحویل

21

10-اهداف

24

11-عوامل موثر در دستیابی هر چه سریعتر به اهداف موردنظر

26

12-نتیجه گیری

28

1-مقدمه:

امروزه در جوامع مختلف بحث صنعت بعنوان یكی از مهمترین اركان آن جامعه به شمار می‌آید. كشورهایی كه توانسته اند از لحاظ صنعتی پیشرفت كنند معمولا دارای یك درآمد ملی بالا هستند كه باعث رفاه مردم آن جامعه شده و درصد بیكاری را نیز كاهش داده است. به همین دلیل در اكثر جوامع به صنعت بهاء زیادی داده می شود و سرمایه گذاریهای علمی و مالی فراوانی نیز در این زمینه انجام می دهند و سعی می‌كنند به نوعی كشورهای دیگر را به خود وابسته كنند. در حالی كه جوابگوی نیازهای داخلی نیز بخوبی هستند. در این كشورها مقدار قابل توجهی از بودجه سالانه كشور صرف جذب نیروهای متفكر و با تجربه می‌گردد كه عده ای از آنان از كشورهای دیگر و معمولا كشورهای جهان سوم می باشند. چون در این كشورها كمتر به صنعت و افرادی كه ایده صنعتی دارند توجه می شود و سرمایه‌گذاری اندكی روی این اشخاص صورت می گیرد.

یكی از این كشورها ماسفانه كشور خود ما، ایران می باشد كه دارای مغزهای متفكر فراوانی بوده، اما به دلیل اهمیت ندادن مسئولان و تعلق نگرفتن بودجه مناسب جهت تحقیقات اكثرا به سمت كشورهای دیگر كشیده می شوند. و معمولا تبدیل به یك نیروی اشتغال زا و پردرآمد برای آن كشورها می شوند. و هیچ كس توجه خاصی به این امر نمی كند. در یك چنین شرایطی و با وجود مشكلات فراوان خوشبختانه عده‌ای هستند كه با تلاش و پشتكار خودشان و بدون هیچ پشتوانه قوی مالی از طرف دولت اقدام به تاسیس كارگاه های كوچك می كنند كه درصد اندكی از آنان پس از یك مدت طولانی تبدیل به یك كارخانه تولیدی می شوند. كه باعث اشتغال زایی و ایجاد درآمد می گردند.

البته لازم به ذكر است كه در این مرحله معمولا از طرف دولت یا سرمایه گذاران داخلی مورد حمایت قرار گرفته و به مدارج بالایی می رسند.

حال می خواهیم به بررسی و تحلیل این شغل و مصائب و مشكلات آن و نحوه برخورد با آنها بطور اجمالی بپردازیم.


مطالب دیگر:
🔥اصول فقه (بخش )2 رشته فقه ، الهیات🔥مجموعه تست دروس زبان و عربی رشته فقه ، الهیات🔥جزوه متون فقه بخش اول رشته فقه ، الهیات🔥جزوه متون فقه بخش دوم رشته فقه ، الهیات🔥تاریخ ادبیات و سبک شناسی (رشته زبان و ادبیات فارسی)🔥مجموعه تست (زبان و ادبیات فارسی)🔥( کتاب مجموعه زبان و ادبیات فارسی ( بدیع🔥کتاب فنون ادبی رشته زبان و ادبیات فارسی🔥دانلود کتاب زبان تخصصی (زبان و ادبیات فارسی)🔥کتاب مجموعه زبان و ادبیات فارسی نثر فارسی🔥کتاب مجموعه زبان و ادبیات فارسی نثر عربی🔥کتاب مجموعه زبان و ادبیات فارسی صرف و نحو عربی🔥کتاب مجموعه زبان و ادبیات فارسی عروض و قافیه🔥کتاب مجموعه زبان و ادبیات فارسی معانی بیان و بلاغت🔥مقاله ازدواج و طلاق🔥مقاله اختلالات هویت جنسی🔥کتاب ریشه های روانی رفتار کودک🔥مقاله شيوه هاي فرزندپروري🔥مقاله روان سالم🔥. مقاله 99 گونه از قرص های روان گردان اکستاسی🔥مقاله اختلال اضطراب در کودکان و نوجوانان🔥تحقیق اعتماد به نفس🔥تحقیق استرس در زندگی🔥انحرافات جنسی - علل و عوامل موثر در انحرافات جنسی و پیامدهای آن🔥اعتیاد جرم یا بیماری