نمایش فایل*پاورپوینت مدیریت فایل مرتب سازی و ادغام فایلها*

پاورپوینت مرتب سازی و ادغام فایلها,دانلود پاورپوینت مرتب سازی و ادغام فایلها,پاورپوینت درباره مرتب سازی و ادغام فایلها|rlo50685760
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان پاورپوینت مدیریت فایل مرتب سازی و ادغام فایلها را مشاهده می نمایید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات27حجم1103/323 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل

دانلود جهت رشته کامپیوتر و IT در قالب 27 اسلايد و با فرمت ppt به صورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش

الگوريتم‌هاي ادغام الگوريتم‌هايي هستند که چند آرايه? مرتب را به عنوان ورودي دريافت مي‌کنند و آرايه‌اي مرتب متشکل از اعضاي کليه? آرايه‌هاي ورودي را خروجي مي‌دهند. از اين الگوريتم به عنوان زيرروال در الگوريتم‌هاي مرتب‌سازي استفاده مي‌شود.

فهرست مطالب
کاربرد هاي ديگر پردازش همزمان (Co-sequential processin)کدامند
الگوريتم ادغام چندتايي (K-way Merge) چگونه است
روش مرتب سازي Selection Tree چيست
روش مرتب سازي Heap Sort چگونه است
روش Overlapping در Heap Sort چگونه است
مرتب سازي فايلهاي بزرگ چه مشکلاتي دارد
روش مرتب سازي Merge-Sort چيست


"

مطالب دیگر:
📖چالشهای کشور در استفاده از نتایج تحقیقات مرتبط به بیماریهای غیر واگیر📖چالشهاي تحقق تجارت الکترونيکي در ايران و راهکارها📖چالشهاي تدوين استانداردهاي حسابداری در ایران📖چرا اقتصاد مهم است؟📖چرا به تئوری مالی نیازمندیم📖چرا کارکنان کاری که از آنان در سازمان انتظار می رود انجام نمی دهند📖چرخه عفونت📖چشم انداز تحول اداری مدیریت امور مالی📖چشم انداز نظام اقتصاد بین الملل و جایگاه ایران در آن رویکرد آینده پژوهشی📖چشم انداز نهاد كتابخانه هاي عمومي📖چشم انداز📖چطور يک الگوی رفتاری شکل می گيرد📖چگونگی راه اندازی یک کسب و کار خوب در دنیای امروز📖چگونه اختلال هاي ژنتيكي موروثي مي شوند📖چگونه آموزشی مؤثر داشته باشیم📖چگونه بيماري قند روي پاها اثر مي گذارد؟📖چگونه دختر دار یا پسردار شویم📖چگونه در كاركنان بدقلق خود ایجاد انگیزه کنیم📖چگونه در كاركنان بدقلق خود ايجاد انگيزه كنيم📖چگونه در كاركنان بدقلق خودايجاد انگيزه كنيم📖چگونه دو تا کامپیوتر را با هم شبکه کنیم؟📖چگونه قند خون خود را كنترل كنيد📖چگونه محتوا یک کتاب درسی را تحلیل کنیم؟📖چگونه يک پيشنهادنامه تجاري بنويسيم📖چگونه يک پيشنهادنامه تجاري بنويسيم؟